ELEKTROMOBILIO ĮKTROVIMO STOTELĖ „V2C TRYDAN“

Tai unikali elektromobilių ikrovimo stotelė su ypatingai lengvu prijungimu ir maksimaliu efektyvumu. V2C Trydan perkelia EV įkrovimo stoteles į kitą lygį. Atraskite visiškai naują EV įkrovimo stotelių konceptą: pati inovatyviausia ir išmaniausia įkrovimo stotelė iš visų buvusių iki šiol. Šioje įkrovimo stotelėje susijungia revoliucinis dizainas, stilius ir funkcionalumas, atnešant nepaprastą naudojimo patogumą. Taip pat ši stotelė yra vienintelė rinkoje, kurios komplektacijoje jau yra įmontuotas “SmartMetter”, kas leidžia sutaupyti kaštų ir dar lengviau interguoti saulės elektrine.

Itin išmani ir praktiška

ĮRENGIMAS

Greitas ir lengvas irengimas: elektros tinklo apsauga integruota ikroviklyje

INTEGRACIJA

Deka dinaminės galios reguliavimo technologijos, lengvai intergruojama su saulės elektrine

PROGRAMĖLĖ

Nemokama V2C programėlė: valdykite, planuokite įkrovimą ir matykite išlaidas savo mobiliajame telefone, kompiuteryje arba planšetėje

ATVIRAS API

Atviras API atveria platesnes galimybes profesionaliam integravimui su kitomis platformomis

VALDYMAS BALSU

Megaukitės dar didesniu patogumu su galimybe valdyti balsu naudojant “Alexa”

APIE GAMINTOJĄ

V2C kompanija yra įsikūrusi Ispanijoje ir jau daugiau nei 9 metus kurianti inovatyvias EV įkrovimo stoteles. Nors pagrindinės V2C pardavimo rinkos yra Ispanija, Prancuzija, Olandija, Skandinavija, taciau šios įkrovimo stotelės dėl savo galimybių, kainos ir kokybės santykio yra puikiai vertinamos ir kitose šalyse. Kompanija turi distributorius 5 – iose kontinentuose.

v2c-v2c-trydan-74-kw-1-phase-32a-type-2-5-m-ev-cha

REGISTRUOKITĖS

NEMOKAMAI

KONSULTACIJAI

Gaukite pasiūlymą per 2 darbo dienas