Kuprotieji banginiai migruoja stebėtinai tiesiomis trajektorijomis. Preciziškai tiksliai įveikti tūkstančius kilometrų jūrų milžinams padeda gamta. Saulės banginius į tikslą veda profesionali komanda. Komanda, kurios tikslas – gerinti žmonių gyvenimo kokybę, diegiant pažangius energetinius sprendimus ir išsaugant aplinką ateities kartoms. Mūsų patirtis ir žinios – tai patikimi sprendimai, kaip gyventi tvariau ir taupiau.

  • Kiekvienas projektas unikalus, todėl atidžiai ieškome geriausio sprendimo. Dirbame taip, kad mūsų klientai galėtų gyventi komfortiškai.
  • Keliame aukštus standartus įrangai ir komponentų kokybei. Bendradarbiaujame tik su tarptautinį pripažinimą pelniusiais gamintojais (Hyundai, Swiss Solar).
  • Mums svarbu patikimumas ir kokybė, todėl įrangai ir komponentams galime suteikti solidžią – net iki 30 metų siekiančią garantiją.

1

komanda nuo idėjos iki pirmo kW

10+

metų patirties ir pažangos

99%

sėkmingų sprendimų ir 1% tobulėjimui

  • Esame inovacijoms atsidavusi komanda, kuri nuolat tobulėja ir daug mokosi. Tai leidžia mums savo veikloje praktiškai įgyvendinti technologiškai pažangiausius sprendimus.
  • Mąstome plačiai, todėl jūsų verslui ir namams siūlome įvairius saulės sprendimus – nuo autonominės elektrinės iki elektromobilių įkrovimo stotelės.
  • Mes tikime, kad tvarios energetikos sprendimai neturi būti sudėtingi. Gąsdina formalumai? Patikėkite juos mums. Mes žinome, kaip greitai, lengvai ir patogiai pradėti gaminti aplinkai draugišką elektrą.

mus rekomenduoja

dirbame su

REGISTRUOKITĖS

NEMOKAMAI

KONSULTACIJAI

Gaukite pasiūlymą per 2 darbo dienas